ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΙ: ΥΠΟΒΟΛΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ 2021

Σας ενημερώνουμε ότι δίνεται η δυνατότητα στους μαθητές της τελευταίας τάξης των ΓΕΛ που έχουν ήδη υποβάλει Αίτηση-Δήλωση συμμετοχής στις πανελλαδικές εξετάσεις έτους 2021 , εφόσον το επιθυμούν, να τη συμπληρώσουν, δηλαδή να προσθέσουν ειδικά μαθήματα ή προτίμηση για ΤΕΦΑΑ, Στρατιωτικές/Αστυνομικές σχολές κλπ. από Δευτέρα 8 Μαρτίου έως Παρασκευή 19 Μαρτίου 2021 στο Λύκειο όπου φοιτούν, αφού πρώτα αιτηθούν τηλεφωνικά ή με email ραντεβού.

Οι τελειόφοιτοι θα πρέπει να κατεβάσουν την Αίτηση Δήλωση (δίνεται link παρακάτω), να την εκτυπώσουν και να τη συμπληρώσουν από την αρχή και με τις έξτρα επιλογές τους. Προτείνουμε πριν έρθουν στο σχολείο, να στείλουν τη νέα Αίτηση – Δήλωση από πριν στο mail του Σχολείου, για τη γρηγορότερη εξυπηρέτησή τους.

Τηλέφωνο και email Λυκείου:

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε το site του Υπουργείου Παιδείας: www.minedu.gov.gr

ΑΙΤΗΣΗ – ΔΗΛΩΣΗ