ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΓΕΛ ΣΙΝΔΟΥ – ΥΨΗΛΕΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 2020

Με την έκδοση των βαθμολογιών ολοκληρώθηκε μια εξαιρετικά δύσκολη και ιδιόμορφη χρονιά. Παρά τις αντιξοότητες που δημιούργησε ο εγκλεισμός και η απομόνωση λόγω του κορονοϊού, οι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου μας, σε συνεργασία με τους καθηγητές τους, ανταποκρίθηκαν με επιτυχία στις εξετάσεις.

Για άλλη μια χρονιά τα παιδιά μας είχαν υψηλές επιδόσεις και μας γέμισαν με τις επιτυχίες τους χαμόγελα και αισιοδοξία. Σε λίγες μέρες ολοκληρώνεται η διαδικασία των μηχανογραφικών και ξεκινά το όμορφο ταξίδι της φοιτητικής ζωής.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά. Εμείς δίνουμε ραντεβού τον Σεπτέμβριο, για να υποδεχτούμε τη νέα γενιά υποψηφίων και με ανανεωμένη διάθεση να τους καθοδηγήσουμε εκ νέου στην πραγματοποίηση των ονείρων τους.

Καλό καλοκαίρι!