ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΡΑΟΚΕ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (21/12/22)

Με μεγάλη επιτυχία διοργανώθηκε και φέτος ο καθιερωμένος διαγωνισμός Καραόκε της Θεατρικής Ομάδας του Λυκείου μας (Υπεύθυνοι Ομάδας: Πασχαλίδου, Κούλογλου, Κατσαρός). Μαθητές και καθηγητές πήραν το μικρόφωνο στα χέρια, και με τον εξαιρετικό συντονισμό του παρουσιαστή κ. Ξανθόπουλου, τραγούδησαν και χόρεψαν  ελληνικές και ξένες επιτυχίες, με κέφι, ζωντάνια και ταλέντο. Φέτος στην πρώτη τριάδα βρέθηκαν δύο σχήματα καθηγητών και ένα σχήμα μαθητριών. Πιο συγκεκριμένα:

1η Θέση: Κατσαρός – Easy On Me – Καθηγητής   (μικρό απόσπασμα στο link που ακολουθεί)

(Μικρό Απόσπασμα ερμηνείας 1ης Θέσης)

2η Θέση: Δόγρανλη, Κιουρτσίδου και Καλογιαννίδου – Το σχολείο των Στρουμφ – Μαθητές

3η Θέση: Πασχαλίδου και Κούλογλου – Δε ζω χωρίς εσένα – Καθηγητές

Ευχαριστούμε όλους για τη συμμετοχή τους και ραντεβού του χρόνου με μεγαλύτερες εκπλήξεις!!!